Framako - Stavební firma Kolín

„ Domov je to, co nedokážeme popsat tisíci slovy, ale srdce jej pozná v jediné vteřině“

Naši partneři

Stavebniny DEK a.s.
Stavebniny DEK a.s.

Stavebniny DEK a.s. jsou největší společností českého holdingu DEK a.s., zabývajícího se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů. Společnost se od počátku zaměřuje na vysokou odbornost ve výběru optimálních stavebních materiálů a v jejich správné aplikaci a poskytuje špičkový servis při jejich dodávce. Stavebniny DEK a.s. disponují sítí 59 poboček v České republice a 16 ve Slovenské republice.

DŘEVO TRUST, a.s.
DŘEVO TRUST, a.s.

Společnost DŘEVO TRUST, a.s. vznikla v roce 2003. Na trhu nejsme ovšem žádným nováčkem, navazujeme na dlouholetou činnost našich předchůdců, kteří prodávali stejné či podobné zboží na identických prodejních místech, a to často několik desetiletí. V současnosti Vám můžeme náš sortiment nabídnout na 26 prodejních místech, která máme rovnoměrně situována nejen po celé severní a jižní Moravě, ale také v severních, středních, západních a jižních Čechách.

Technistone, a.s.
Technistone®

Špičkový evropský výrobce technického kamene s více jak 20letou historií. Centrála Technistone se nachází v samém srdci Evropy, v České republice, která je již více jak 20 let známá výrobou technického kamene, vhodného pro vysoce odolné, spolehlivé, hygienické a exkluzivní kuchyňské desky, koupelnové obklady, dlažby aj.

PTÁČEK – velkoobchod, a.s.
PTÁČEK – velkoobchod, a.s.

Společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s., založená v roce 1992, patří mezi největší velkoobchody v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě – koupelny v České republice a na Slovensku.

Realitní kancelář Evropa Kolín
Realitní kancelář Evropa Kolín

Spolupráce s realitní kanceláří Evropa Kolín v oblasti rychlého a spolehlivého nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí, včetně doprovodného servisu, financování, právních služeb, pojištění, správou nemovitostí, jakož i developerskými projekty.

Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.
Instalatérské potřeby Šátek CZ

Zabýváme se pravidelným zavážením a rozvozem instalatérského zboží v různých regionech. Udržujeme si svou pozici na trhu kvalitními službami, péčí o své klienty a samozřejmě záručním a pozáručním servisem daným obchodními podmínkami.

Elektrické instalace Zíka s.r.o.
Elektrické instalace Zíka s.r.o.

Nabízíme Vám kompletní program v oblasti elektroinstalací. Montáže předokenních rolet, garážových vrat, markýz a zastřešení. Kompletní poradenství na místě, inovativní produkty, nejmodernější technologie s promyšlenými montážními přednostmi.

V-podlahy
v - podlahy

Společnost V-PODLAHY, s.r.o. je zaměřena na prodej tuzemských i zahraničních výrobků v oblasti PVC podlahovin, vinylů, linoleí, korků, dřevěných masivních a vícevrstvých parket, laminátů, koberců, stavební chemie (laky, tmely, lepidla, vyrovnávací hmoty), doplňků a nářadí pro profesionály.

N-zábradlí
N-zábradlí

Zakázková výroba schodišť, zábradlí a ocelových konstrukcí. Vnitřní schody, venkovní schody, schodiště z pozinkovaných konstrukcí, schodiště dřevěná, kombinovaná schodiště, schody s ocelovými částmi, celodřevěné schody, nerezové, ocelové zábradlí.

D&L mont
D& L mont

Prodej a montáž bezpečnostních a vchodových dveří značek GERDA, SKYDAS, SHERLOCK, BEDEX, NAPAKO a dále interiérových dveří, okenních fólií, mechanických zabezpečovacích systémů oken a dveří.

Zlomek
Zlomek

Rodinná firma, která vznikla v roce 1993. Od roku 2004 vyrábí vlastní interiérové dveře a zárubně nejvyšší kvality. Mezi přednosti patří zejména flexibilita, možnost výroby jakéhokoliv atypického rozměru.