Framako - Stavební firma Kolín

„ Můj vkus je velmi prostý. Spokojím se vždycky s tím nejlepším.“ - Oskar Wilde

Kompletní rekonstrukce bytu 3+1

Rekonstrukce bytu 3+1

Celková rekonstrukce bytu 3+1 dle předem zpracovaných grafických návrhů interiéru, kompletní dodávka všech řemeslných prací, vybavení nábytkem na míru , interiérových a bezpečnostních vstupních dveří,vinylových podlah ,elektrospotřebičů, koberců a doplňků na klíč.

Celková délka rekonstrukce 8 týdnů.

Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce Framako - rekonstrukce

S realizací kompletní rekonstrukce našeho bytu jsme naprosto spokojeni. Mnoho našich známých nás nabádalo k opatrnosti. že termín realizace není snad ani možné dodržet, ale my jsme už po prvních schůzkách s majiteli firmy nabyli dojem, že přesně takhle si rekonstrukci představujeme!

Termín byl dokonce o několik dnů zkrácen a ani dohodnutá cena nebyla překročena. A jednání majitelů firmy bylo opravdu profesionální! I když jsme si v průběhu rekonstrukce vymýšleli různé změny, tak s námi vše ochotně probrali a opravdu nic pro ně nebyl problém!

I když se po předání díla vyskytly drobné nedostatky, ihned po našem upozornění byly okamžitě odstraněny. Takhle si představujeme jednání kvalitní firmy! Můžeme každému firmu FRAMAKO vřele doporučit!!!